Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Aslantaş Hukuk Bürosu Av.Tuğçin ASLANTAŞ Tarafından Yozgat ‘ ta Kuruldu.
Büromuzda, Ceza Hukuku ve İş Hukuku alanları başta olmak üzere Aile Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul ve Tapu Uyuşmazlıkları, Sigorta Hukuku, İdare Hukuku ve İcra İflas Hukuku alanındaki edinilmiş deneyimler ile müvekkillerin uyuşmazlıklarına hukuksal, hızlı ve etkili çözümler sunulmaktadır.

Büromuz tarafından, dava ve icra dosyalarının takibi, arabuluculuk süreçlerinde ve tahkim nezdinde temsil hizmetleri ile güncel mevzuata uygun danışmanlık hizmetleri sağlanmaktadır.

Ayrıca, haksız fiil, trafik kazası, iş kazası gibi bedensel zararlar kaynaklı hak edilen tazminat tutarları ve iş hukuku uyuşmazlıklarından doğan alacaklara yönelik tazminat hesapları da Yargıtay/Danıştay içtihatları ve yürürlükteki mevzuat tarafından belirlenen özel koşullara göre büromuz tarafından müvekkillerine sunulmakta, ilgili alanlarda dosya takibi yapılmaktadır.

Davalarınızda güvenilir ortağınız

0 %

Memnuniyet

Sizinle İletişime Geçelim

Herhangi bir davanızda profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var? O halde aşağıdaki formdan bize telefon numaranızı iletebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

×